medová detoxikační masáž+ zklidnující okurkový zábal

 

Jedná se o jednoduchou,ale velmi intenzivní masáž,která využívá výborných léčebných účinků medu(především detoxikačních) a kompresních masérských hmatů (pumpování,rolování atd.).
Med se již po tisíciletí používá jako přírodní léčebný prostředek a to nejenom jako součást stravy,ale i při zevní aplikaci ve formě masáží.Při terapii pak jde o přírodní tekutý med bez chemických přísad.
Působí proti rozvinutým nemocem,dochází k uvolňování a vytahování toxinů,které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života, a tak regeneruje celý organismus a obnovuje jeho přirozenou detoxikační schopnost.Přes reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů a může se podílet i na jejich vyléčení.
Medová masáž se aplikuje většinou na zádech,ale někdy se také provádí na stehnech a velkých kloubech.Med se nanese na pokožku a specifickými hmaty se tělo masíruje.Masáž trvá od 30 do 60min. v závislosti na individuální detoxikaci organismu.Struktura a barva medu se tak mění podle druhu a množství vyloučených toxinů.
Díky podtlaku dochází také k prokrvení kůže,tím k zahřátí a následovnému zarudnutí pokožky. Medová masáž aktivuje funkci vylučování organismu prostřednictvím střev,ledvin,pokožky a dalších orgánů.
V důsledku vyplavování škodlivin se po masáži budete cítit příjemně unaveni.Pokožka je po masáži hladká,jemná,příjemná a krásně voní po medu. Tento den je dobré mýt se pouze vodou bez použití mýdla či sprch.gelu,neboť zanáší otevřené póry po masáži. Po masáži vypít min. 2dcl vody.

Doporučený počet masáží:
-při akutních problémech 1-2x týdně
-pro uvolnění usazenin v kloubech 2x měsíčně
-při prevenci 1x měsíčně
-detoxikační kůra -3xtýdně na jaře, 3xtýdně na podzim

Indikace:
-střevní a žaludeční potíže
-poruchy spánku,deprese,migrény
-alergie
-akné,lupénka,ekzémy
-prevence a léčení počátečního stadia celulitidy
-srdeční a cévní onemocnění
-revmatické onemocnění kloubů,artróza
-bolesti svalů
-ochabování vitality a výkonnosti


Kontraindikace:
-alergie na med
-otevřené rány,poškozená pokožka
-vnitřní krvácení (žalud.vředy a pod.)
-vysoký oční tlak
-nádorová onemocnění
-virová a horečnatá onemomocnění,nachlazení
-těhotenství-masáž max.20min.

 

Cena medové masáže

Doba trvání Cena
50 min 400 Kč
80 min. 650 Kč
100 min. 750 Kč

Sem můžete vložit nový nebo přetáhnout existující obsah.