Indická masáž hlavy

 

 

Indická masáž hlavy je tradiční indická terapie, která se praktikuje už více než čtyři tisíce let. Její účinek není jen fyzický, působí dokonce i na emocionální úrovni. Zklidňuje duši, podporuje uvolnění a ulevuje od stresu.

Trápí Vás bolesti hlavy, migrény, nespavost, hučení v uších, unavené oči? Podléháte často napětí a stresu? Technika indické masáže Vás pevným a jemným rytmem provede cestou ze všech těchto neduhů do stavu naprosté relaxace.

Jedná se o masáž hlavy, tedy naše hlavní energetické centrum. Zde se hromadí veškeré napětí, kterému jsme vystaveni, a zapříčiňuje spoustu dalších problémů. Odbourání těchto blokád navozuje pocit klidu a duševní pohody. Masáž pomáhá také odstranit psychickou únavu, podrážděnost i emocionální stres, je vhodná jako doplňková terapie deprese a úzkosti. Již původní Indky věřily, že masáž hlavy přírodními rostlinnými oleji zachovává vlasům zdraví a sílu. A nemýlily se. Masáž kůže na temenu hlavy podporuje tok krve k folikulům a zlepšuje přísun živin potřebných ke zdravému růstu vlasů.

Masáž se provádí nejčastěji v sedě a klient je při ní oblečen.Provádí se na sucho,bez použití olejů a krémů.

  Indikace
-bolesti hlavy,migrény,oční napětí
-zlepšuje pohyblivost kloubů
-podpora oběhového a lymfatického systému
-povzbuzení kvality a růstu vlasů
-poruchy spánku,nespavosti
-zlepšení koncentrace,jasnější myšlení
-energetické vyrovnání

Kontraindikace
-infekční a horečnatá onemocnění,zánět
-velmi vysoký či nízký krevní tlak
-po operaci,úrazu
-nádorová onemocnění
-epilepsie
-silná lupénka

 

Sem můžete vložit nový nebo přetáhnout existující obsah.