Cold stones

 

 

Cold stones neboli studené kameny se používají v kombinaci s horkými. Teplé kameny prohřejí a uvolní tělo i vaši mysl a studené kameny prokrvují. Při této masáži se odbourává stres, dochází k vyrovnání těla a mysli. Tento typ masáže uspokojí i ty nejnáročnější.

Při této masáži se vychází z indiánského umění masáží. Indiáni používali teplé a studené kameny, aby potlačili napětí v těle. Teplé kameny se používají na prohřátí svalů a k celkovému navození relaxace. U studených kamenů se využívá jejich přírodních vlastností ke zmírňování zánětů a ve všech případech, kde by se běžně použil led. Studené kameny se během masáže chladí v misce s ledem, teplota se pohybuje kolem 5°C.

 

Pro masáž studenými kameny se dají použít jak lávové kameny tak i kameny z jiných materiálů. Při této luxusní masáži používám křišťálové a selenitové masážní kameny, aby byl účinek masáže doveden k dokonalosti díky působení těchto drahých kamenů.

Působení studených kamenů:

Tiší bolesti hlavy a zubů; zmírňují záněty a otoky; pomáhají při bolestech svalů, kloubů,páteře; snižují tlak; způsobují stažení cév; zvyšují prokrvení pokožky; odbourávají stres a napětí; dochází k vyrovnání těla a mysli; stimulují nervový systém a metabolismus; povzbuzují psychiku, samostatnost; zvyšují jasnozřivost, odvahu a sílu; posilují imunitu; pomáhají při střevních, neurologických potížích a nevolnosti; harmonizují svaly, nervový systém, energetické dráhy, čakry, tělo, duši; uvolňují a zmírňují bolesti (celkově); pomáhají při křečích a poruchách oběhu.

 

Působení křišťálu:

Křišťál je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje, reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a samostatnost. Pomáhá sebezdokonalení. Ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje naše duchovní síly. Harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely. 

Léčebné využití:

Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Sem můžete vložit nový nebo přetáhnout existující obsah.