Manuální lifting obličeje

 

  

 

Cítíte na Vaší pleti únavu, vidíte známky stárnutí, potřebujete Vaší pleť rozzářit, chcete si dopřát opravdový pocit hluboké relaxace?

 

Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje a dekoltu dochází ke zjemnění, prosvětlení a zkvalitnění pokožky. Ukládá se méně podkožních tuků, vypíná se povadlá pokožka a urychluje se podkožní metabolismus.

Toto vše prospívá hlavně kolagenu, elastinu a proteinovým vláknům, které tvoří základ pojivové tkáně a ovlivňují pevnost a pružnost pokožky. Brání stárnutí pleti, odstranění zadržované vody, vzniku vrásek, snižuje napětí v obličeji a podporuje regeneraci.

Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí.

Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Používáme sestavu, kterou připravil Robert Al Aref na základě dlouholetého studia dané problematiky, vlastní praxe, zkušeností z anatomie a fyziologie na 1. lékařské fakultě Karlovy University a inspirací ze zahraničí.

Tato metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku.

Účinek masáže je viditelný již po 1.sezení.
Trvalý účinek masáže je jedině tehdy,provádí-li se masáž pravidelně.Doporučuje se 8-10 sezení 2x týdně.

ceník    

50 min. 450 kč

kůra

8/50min ... 3 200kč

10/50min...3 900kč

 

Sem můžete vložit nový nebo přetáhnout existující obsah.