O nás                     

 

Jmenuji se Martina  Nalevajko a ráda bych vám napsala pár řádek o mě a také důvodech, které mě k masérské činnosti a ke cvičení vedly a vedou.

Od dětství jsem vždycky tíhla ke sportu a zajímala se hlavně o moderní gymnastiku a balet a po zranení kyčle jsem se  dostala až k modernímu tanci. Člověk potřebuje nejen pohyb, ale i regeneraci a proto jsem se dala na dráhu masérství.

O masáže se zajímám již několik let.Studovala jsem u jednoho z nejuznávanějších učitelů dnešní doby Roberta Al Arefa.

Od počátku roku 2008 opět navštěvuji odborné kurzy a v zájmu zkvalitňování svých služeb se dále učím a zdokonaluji v dalších manuálních technikách.

Mojí prioritou je Vaše všeobecná spokojenost. V případě Vašeho zájmu  Vám ráda předám své poznatky a zkušenosti např. o správném držení těla, pohybovém aparátu, správném dýchání či rekondičním cvičení. S radostí Vás budu doprovázet na cestě za Vaším lepším zdravím. Předností mých služeb je nejen profesionalita a dlouholetá zkušenost v oblasti masáží, ale i diskrétnost, etika, citlivý osobní přístup a vysoká pečlivost.

 

Na všechny masáže, které provádím, vlastním potřebné mezinárodní certifikáty nebo osvědčení o absolvování kurzu či semináře.

Neustále se snažím zdokonalovat a rozšiřovat své znalosti.

  

                Zaměřuji se především na sportovní a klasickou masáž, na mobilizační techniky a cvičení, které je důležité k odstranění svalových dysbalancí a napomáhá k správnému držení těla.

Má práce mě velmi baví. Je to práce ve které se člověk může rozvíjet a pracuje s lidmi v oblasti sportu a zdraví. 

 

Vyberte si ze široké nabídky mých masáží. Ať už se jedná o zdravotní problém, či formování postavy,jsem Vám vždy ochotně  nápomocna při řešení jakéhokoliv problému. Samozřejmostí je u mne individuální a vždy pozitivní přístup. Těším se na Vaši návštěvu.

                                                       

Děkuji Vám,nebot skrze Vás mohu šířit své znalosti.                                                                              .

 

 

Robert Al Aref

Studoval  v mezinárodním centru pro Dornovu metodu a Breussovu masáž v Německu. Zde také vykonával svou asistentskou praxi. Pravidelně se zúčastňuje specializovaných seminářů, sympózií, veletrhů a konzultuje své teoretické i praktické zkušenosti s předními odborníky. Dlouhodobě se věnoval studiu medicíny, vyučoval anatomii na lékařské fakultě.

 

 

Sem můžete vložit nový nebo přetáhnout existující obsah.